Technicky Pro Rodiče

Aplikace HomeCourt je gamifikovaný způsob, jak děti cvičit sporty

Aplikace HomeCourt je gamifikovaný způsob, jak děti cvičit sporty

Kredit obrázku: Domácí soud Je zvláštní doba být dítětem. Vlastně je to zvláštní doba být člověkem obecně. Toto karanténní období bylo přinejmenším výzvou. Děti se staly mnohem méně aktivními, protože jejich školy a sporty byly zrušeny, a pravděpo...

Přečtěte si více

Děti jedí barevně Instagramová stránka je pro rodiče nutností

Děti jedí barevně Instagramová stránka je pro rodiče nutností

Kredit obrázku: Děti jedí barevně Pokud jsou vaše děti vybíravé, víte, jak náročné může být přimět je jíst výživná jídla. Jak se ukazuje, s nějakým odborným vedením je to mnohem jednodušší. reklama Jennifer Anderson je máma a registrovaná dietolož...

Přečtěte si více

Nová bezplatná aplikace Duolingo pomáhá dětem naučit se číst a psát

Nová bezplatná aplikace Duolingo pomáhá dětem naučit se číst a psát

Kredit obrázku: Ketut Subiyanto / Pexels Možná jste slyšeli o Duolingo – je to super populární aplikace pro výuku jazyků, která učí více než 30 jazyků. No, platforma nyní nabízí aplikaci navrženou tak, aby pomohla dětem ve věku 3 až 6 let naučit s...

Přečtěte si více

Toto zařízení pro sezení a hraní nabízí předem nahrané vzdělávací programy pro předškolní děti

Toto zařízení pro sezení a hraní nabízí předem nahrané vzdělávací programy pro předškolní děti

Kredit obrázku: DMAI Nedá se říct, kdy se školy znovu otevřou, a je toho jen tolik Daniel Tiger, Sezame, otevři se, a Disney+ ke sledování. Pokud tedy hledáte vzdělávací aktivitu pro své předškoláky, která je zabaví dostatečně dlouho na to, abyste...

Přečtěte si více

Mommy Brain Blog vysvětluje, jak mluvit se svými dětmi o tom, že jsou antirasisté

Mommy Brain Blog vysvětluje, jak mluvit se svými dětmi o tom, že jsou antirasisté

Kredit obrázku: ohhappydani / Instagram Je rok 2020 a rasismus v Americe se nezlepšuje. I když se může zdát kontraintuitivní a děsivé učit naše děti o rasismu, chránit je před ním je spoluúčast. Nestačí jen nebýt rasistou – musíme naučit naše děti...

Přečtěte si více

Apple a Common Sense Media se spojí s kurátorem podcastů pro děti

Apple a Common Sense Media se spojí s kurátorem podcastů pro děti

Kredit obrázku: Jablko Jablko oznámila partnerství s neziskovou organizací Common Sense Media, která pomůže rodičům a dětem najít podcasty vhodné pro rodinu. reklama Common Sense Media je opravdu užitečná platforma, která rodičům nabízí různé způs...

Přečtěte si více

Nejlepší virtuální exkurze pro školky

Nejlepší virtuální exkurze pro školky

Kredit obrázku: Akvárium v ​​Monterey Bay Vzhledem k tomu, že školkaři po celé zemi se virtuálně učí z domova, není pochyb o tom, že přicházejí o nespočet výhod osobního vzdělávání. škola. Jedna z těch výhod? Exkurze. reklama Naštěstí je jich dost...

Přečtěte si více

Virtuální nápady na Valentýna pro děti

Virtuální nápady na Valentýna pro děti

Kredit obrázku: Meli Di Rocco / Pexels Stejně jako každý jiný svátek a oslava v uplynulém roce bude i letos Valentýn vypadat jinak. Vzhledem k tomu, že mnoho škol je stále zavřených, děti nebudou moci dávat a přijímat valentýnky od svých spolužáků...

Přečtěte si více

Dárky na Valentýna pro batolata, které napadají jejich mozek

Dárky na Valentýna pro batolata, které napadají jejich mozek

Kredit obrázku: Amazonka Buďme skuteční, batolata neopravdustarat se o Valentýnale milují dárky. Namísto čokolády ve tvaru srdce a jiných bonbónů ve tvaru srdce pro vaše batole jsme sestavili seznam vzdělávacích a zábavných hraček, které pomohou n...

Přečtěte si více

Učitelé a rodiče mohou pomocí této nové aplikace plánovat virtuální exkurze do muzea

Učitelé a rodiče mohou pomocí této nové aplikace plánovat virtuální exkurze do muzea

Kredit obrázku: Bloomberg Connect Pro děti a jejich děti to byl zvláštní rok vzdělávání, přinejmenším. Je tedy důležitější než kdy jindy zapojit studenty do umění a kulturních zážitků, i když to znamená virtuální exkurze na muzeí. reklama Bloomber...

Přečtěte si více