Najlepší hráči Fortnite

click fraud protection

Zatiaľ čo väčšina ľudí rada hrá Fortnite náhodne, niektorí hráči ju premenia na kariéru prostredníctvom súťažného hrania a vstúpia do sveta e-športu. Hráči sa zúčastňujú masívnych súťaží, z ktorých niektoré odmeňujú najlepších hráčov miliónmi dolárov. Na celom svete sa každoročne koná množstvo týchto súťaží, čo znamená, že sa ich zúčastňuje nespočetné množstvo profesionálnych hráčov, ktorí chcú obsadiť prvé miesto.

• Rocco „Saf“ Morales

Ktorí hráči sú však najlepší? A čo robí dobro Fortnite hráč? V tomto zozname vyzdvihneme tie najlepšie Fortnite hráči z celého sveta – citujúc ich najlepšie úspechy od súťaží Fortnite začala. Stojí za zmienku, že tento zoznam sa zameria iba na tých, ktorí hrajú súťažne. Budeme hodnotiť konzistentnosť hráčov a schopnosť podávať dobré výkony vo viacerých herných režimoch a pozrieme sa na niektorých z tých, ktorí vo všeobecnosti zarábajú najlepšie.

Kyle

Pokiaľ ide o výšku zárobkov, Kyle „Bugha“ Giersdorf je na vrchole, a to vďaka víťazstvu na podujatí Fortnite World Cup Solo v roku 2019, kde získal 3 milióny dolárov. Myšlienka vyhrať toľko peňazí v konkurenčnom hraní je ohromujúca a nemožno poprieť tvrdú prácu, ktorú do toho vložil. Po tejto udalosti sa Bugha umiestnil na treťom mieste na FNCS: Chapter 2 Season 2 Grand Finals a naposledy na štvrtom mieste počas FNCS: Chapter 2 Season 3 Grand Finals. Jeho záznam nemusí byť taký dlhý ako u niektorých ostatných na tomto zozname, ale pokiaľ ide o zarobené doláre, je bezkonkurenčný.

Súvisiace

• Najlepšie nadchádzajúce hry Nintendo Switch: 2023, 2024 a ďalšie
  • Najlepšie ponuky Alienware: Lacné herné počítače, herné notebooky a príslušenstvo
  • Najlepšie vybavenie na nákup v Pikmin 4

Turner „Tfue“ Tenney

Turner

Ďalším na rade je Turner „Tfue“ Tenney, ktorý má jedny z najpevnejších traťových rekordov spomedzi všetkých konkurenčných hráčov. Po vstupe do FaZe Clan v roku 2018 sa Tfue umiestnil na siedmom mieste v 4. týždni sólo v rámci Summer Skirmish a na druhom mieste v 6. týždni duo. Neskôr v tom istom roku, počas Fall Skirmish, vyhral sólo podujatia 2. a 4. týždňa spolu s podujatím Duo Twitch Con Lan v hodnote 400 000 $. V roku 2019 Tfueov úspech pokračoval, keď obsadil tretie miesto v Secret Skirmish Duos. Viackrát sa kvalifikoval na svetový pohár Fortnite a dokonca vyhral Duo Cash Cup 2020. Možno nie je najdôslednejší, ale jeho výsledky dokazujú, že je to neuveriteľný hráč.

Kyle "Mongraal" Jackson

Kyle

Kyle „Mongraal“ Jackson je jedným z najmladších hráčov na tomto zozname a mal iba 13 rokov, keď v roku 2018 začal naberať dych. V skutočnosti, potom, čo sa v tom roku kvalifikoval do semifinále Winter Royale, Epic Games skutočne zmenili vekové obmedzenie zo 16 na 13, aby umožnili účasť mladším hráčom. Fortnite súťaže. Získal prvé miesto v seriáli Epic's Share the Love Series a po partnerstve s Mitrom0 (ktorého sa budeme zaoberať ďalej), duo prevalcovalo súťaž a vyhralo Luxe Cup v roku 2019. Niekoľkokrát sa kvalifikoval aj na svetový pohár Fortnite, čo viedlo k tomu, že počas svetového pohára v roku 2019 obsadil šieste miesto. Mongraal je známy svojou neuveriteľnou schopnosťou rýchlo stavať – čo mu nepochybne pomohlo vziať si domov také vysoké zárobky.

Shane "EpikWhale" bavlna

Shane

Shane „EpikWhale“ Cotton sa stal milionárom a podarilo sa mu to vďaka početným víťazstvám na prvom mieste v hlavných Fortnite súťaže. V roku 2019 získal EpikWhale tretie miesto vo Fortnite World Cup Finals Solo, za legendárnym Bughom. Nezastavil sa tam však a následne obsadil prvé miesto v niekoľkých podujatiach FNCS, vrátane udalostí 2. týždňa a 4. týždňa v 2. sezóne a 2. týždňa 2. sezóny a veľkých finále v kapitole 2. diania. Najnovšie EpikWhale vyhral NA West Bugha Throwback Cup a celkovo má pôsobivé množstvo zárobkov a celkový počet víťazstiev na súťažnej scéne.

Ryby Benjy „Benjyfishy“.

Benjy

Benjy „Benjyfishy“ Fish je opäť ďalším hráčom s dlhou históriou, ktorá viedla k značným zárobkom. Benjyfishyho prvé veľké víťazstvo prišlo v zápase Duo vs. Squad Tournament v roku 2019, kde spolu s MrSavage zarobili 22 000 dolárov za prvé miesto. Potom obsadil 14. miesto počas podujatia Fortnite World Cup Finals Duos, kde zarobil 50 000 $ a potom sa umiestnil na prvom mieste v roku 2019 na podujatí FNCS: Season X week 2 v Európe. Hoci mnohé z víťazstiev Benjyfishyho pochádzajú z duo podujatí, vyniká aj v sólovej hre, ako ukazuje jeho nedávne výhry počas FNCS: Invitational eventov pre 1. a 2. týždeň, kde sa uchytil ako prvý miesto.

Cody „Clix“ Conrod

Cody

Mnohí chválili Codyho „Clixa“ Conroda za jeho rýchle staviteľské schopnosti, ale celkovo tiež exceluje. Podobne ako mnoho hráčov na tomto zozname, aj Clix má pôsobivý počet súťažných víťazstiev, naposledy obsadil prvé miesto počas NA East Bugha Throwback Cup. Okrem toho si počas sólového turnaja Fortnite World Cup Finals v roku 2019 odniesol domov 18. miesto, čo sa nemusí zdať veľa, no víťazstvo mu vynieslo 112 500 dolárov. Potom vyhral stredajší stávkový týždeň 1 a týždeň 2 v roku 2019 a neskôr toho roku získal ďalšie víťazstvo počas podujatia FNCS: Sezóna X týždeň 1. Netreba dodávať, že Clix je konzistentný a je zábavné ho sledovať.

Christian „Fray“ Hennig

Christian

Jedným z menej známych hráčov na tomto zozname je Christian „Fray“ Hennig, ktorý je šialene zručný, napriek tomu, že nemá toľko víťazstiev počas veľkých turnajov ako ostatní. Má jedinečný herný štýl, ktorý dokazuje, že jeho stratégie sú premyslené, pretože často prekabáti konkurenciu. Fray bol finalistom počas DreamHack Winter a DreamHack Anaheim v roku 2019 a je známy tým, že vysielal svoje relácie počas súťaží. Za normálnych okolností by to hráčov nesmierne znervóznilo, ale Fray hovorí, že ho to netrápi. Je to určite pokrokový hráč, ale aj menej známi hráči si zaslúžia miesto v tomto zozname.

David „Aqua“ Wang

David

Udržiavaním trendu význačných zárobkov je David „Aqua“ Wang, ktorý nazbieral takmer 2 milióny dolárov Fortnite turnajov. Jeho najvýznamnejším úspechom je získanie prvého miesta počas r Fortnite World Cup Finals Duos v roku 2019, kde on a jeho spoluhráč zinkasovali spolu 3 milióny dolárov. Aqua žiari, keď hrá ako tím, ako ukazuje jeho triumf dua počas FNCS: Chapter 2 Season 2 European week four, event, jeho víťazstvo trojíc v sezóne X počas tretieho európskeho týždňa a veľké finále toho istého podujatia ako súčasť tria. Hrať ako súčasť tímu si vyžaduje odlišné myslenie ako hrať sólo. Aj keď jeho sólová dráha nie je taká ušľachtilá ako u iných, zostáva kľúčovým hráčom v súťažnej exhibícii vďaka víťazstvám v tíme.

Dmitri "Mitr0" Van de Vrie

Dmitrij

Po úspechu Dmitriho „Mitr0“ Van de Vrieho počas letnej potýčky v roku 2018, kde zachytil mnohých víťazstvá na prvom mieste v duách, na jeseň toho istého roku si tiež zabezpečil prvé miesto v sólach a duách Šarvátka. Neskôr v roku 2019 vyhral ako prvý v Luxe Cupe a celkovo trikrát sa kvalifikoval na svetový pohár Fortnite, kde dokonca získal šieste miesto v dvojici s Mongraalom. Čo sa týka konzistencie, len málo hráčov je zručnejších ako Mitr0, čo dokazujú jeho mnohé výkony. Mitr0 potom zničil opozíciu v samostatných zápasoch a dokonca začiatkom tohto roka prekonal svetový rekord, keď porazil 33 hráčov v Solo Cash Cupe.

Rocco „Saf“ Morales

Rocco

Napokon, Rocco „Saf“ Morales je vynikajúci hráč, ktorý má na konte veľa pozoruhodných víťazstiev, vďaka čomu je jedným z najstabilnejších hráčov na tomto zozname. Po tom, čo získal prvé miesto počas FNCS: Chapter 2 Season 2 v regióne NA East, pokračoval v triumfe v mnohých súťažiach, ako napríklad 2019’s Secret Skirmish v duách a Fortnite Summer Skirmish Week 3 v NA a dokonca obsadil druhé miesto v Solos Secret Skirmish. Saf spoločne nazbieral viac ako 1 milión dolárov z hrania súťaží Fortnite, čím demonštruje, že je nepopierateľným hráčom, a to ako v sólach, tak aj ako prispievajúci člen tímu.