'Madden 25' NFL Week 20 Playoffs: Napovedi konferenčnega prvenstva

click fraud protection
madden 25 nfl teden 20 konferenca prvenstvo kampi

In potem so bili štirje. Prejšnji teden je Madden napačno izbral samo dve igri! Seveda, to je bilo od štirih, vendar se ne obremenjujmo s semantiko. Ta teden zaznamuje konferenčno prvenstvo in v ponedeljek bomo vedeli, kateri dve ekipi igrata na Super Bowlu XLVIII. Bodo Broncosi pripeljali prednost domačega igrišča do Big Game pred Patrioti? Bodo 49ers drugič zapored nastopili? Madden ima nekaj misli o tem.

Kot pri divizijskih igrah prejšnji teden smo vsako igro simulirali po svojih najboljših močeh. Poskrbeli smo, da je bil seznam čim bolj posodobljen, nastavili smo vreme na podlagi trenutnih napovedi in med simulacijami gledali visokoproračunske oglase, da bi bilo videti bolj zakonito.

Priporočeni videoposnetki

Na koncu je Madden napovedal eno zelo izenačeno igro, ki bi – če bi bila točna – padla med najboljše igre v končnici v dolgem času, in en izbruh. To nedeljo bomo izvedeli, ali ima Madden prihodnost v tem celotnem loparju "iger napovedovanja" ali ne.

Povezano

• Obraz franšize Madden 23: nasveti, triki in najboljši položaji
  • Najboljše ekipe v igri Madden 23
  • Kako prednaročiti Madden NFL 23: prodajalci, izdaje in bonusi

New England Patriots @ Denver Broncos

V prvi igri dneva se znova pomerita Tom Brady in Peyton Manning. Če spremljate šport, ste verjetno že slišali, da je nekdo omenil dejstvo, da sta Brady in Manning v svoji karieri igrala 14-krat, Brady in Patriots pa so zmagali 10 od tega. Vendar je pri tem zvezdica. Brady je zmagal v prvih šestih dvobojih, od 2001 do 2004, v obdobju, ko so Patriots osvojili dva Super Bowla. Od takrat sta si preostalih osem tekem razdelila štiri proti štiri. Seveda je bilo zadnje srečanje med njima 24. novembra, Patrioti pa so to tekmo dobili s 34-31. Tokrat pa ekipi igrata v Denverju.

Madden napoveduje, da bo ta igra strelska in bo potekala do zadnje minute. Madden je simuliral Broncose z večjim napadom, 368 proti 307, vendar so bili podajani jardi bližje. Manning out je vrgel Bradyja s 311 jardi in 3 TD-ji; Brady je končal z 270 jardi in 3 TD-ji. Manning je prav tako vrgel 2 prestrezanja Bradyjevemu enemu INT. Oba branilca sta učinkovito premikala žogo, pri čemer je vsaka ekipa končala s tremi sprejemniki, ki so dosegli več kot 70 jardov.

Za razliko od tega, kar smo videli pri pravih Patsih v zadnjih nekaj igrah, je bil poudarek v Maddenovi različici na podajah. Proti Coltsom je LeGarrette Blount iz Patriotov tekel 166 jardov in 4 TD, toda po besedah ​​Maddena bo Blunt dosegel pičlih 56 jardov in 1 TD. Na koncu pa bo prišlo do 82-jardne vožnje z manj kot 2 minutama do konca, ki se bo končala z Bradyjem povezal se je z Julianom Edelmanom 39 sekund pred koncem, kar je Patriote poslalo na njihov šesti Super Bowl od 2004

Rezultat: Patriots 31, Broncos 30

San Francisco 49ers @ Seattle Seahawks

Medtem ko je prva tekma dneva prišla do zadnje minute igre, Madden napoveduje, da bo kasnejša tekma v Seattlu prava razstrelitev. Tekmeca divizije NFC West se bosta srečala tretjič v tej sezoni, vsaka ekipa pa bo doma zabeležila zmago proti drugi. Nazadnje sta se srečala pred dobrim mesecem, 8. decembra v San Franciscu, kjer so 49ers zmagali z 19-17. Na prejšnjem srečanju 15. septembra v Seattlu pa so Seahawksi premagali 49ers z 29-3. Seveda je to konferenčno prvenstvo. Vse se lahko zgodi.

V bitki med obema zelo opevanima branilcema drugega letnika je 49ers QB Colin Kaepernick vrgel za 261 jardov in 2 TD z 18 hitrimi jardi v primerjavi s 177 jardi in 1 Seahawks QB Russella Wilsona TD. Kaepernick je v tretjem delu izvedel tudi drago prestrezanje šestih iger in se tudi odpovedal udarcu. Seahawks RB Marshawn Lynch je znova odigral mojstrsko igro, saj je skočil za 74 jardov in 1 TD, medtem ko je 49ers RB Frank Gore dosegel 52 jardov in TD.

Po besedah ​​Maddena bo Seattle nadziral tekmo od samega začetka, dosegel je 14 neodgovorjenih točk in končal prvo četrtino s 14-3. Seahawksi niso zaostajali skozi celotno tekmo. 49ersom se je ob polčasu sicer uspelo približati na štiri točke, pri čemer sta ekipi udarili v slačilnico s 14-10, toda tretja četrtina je bila vsa Seattle. Na začetku četrte je bil izid 31-10. 49ersom je uspelo dva touchdowna v 4. četrtini, vendar izid ni bil nikoli vprašljiv in Seahawksi so napredovali do svojega drugega Super Bowla v zgodovini franšize.

Rezultat: Seahawks 31, 49ers 24