Shanghai Dragons so končno zmagali na tekmi lige Overwatch v 43. poskusu

click fraud protection

Shanghai Dragons so končno prekinili svoj zloglasni niz porazov v Overwatch ligi, saj je ekipa zmagala na prvi tekmi v svojem 43. poskusu.

Ekipa je končala prvo sezono lige Overwatch brez ene same zmage z rezultatom 0-40, kar je povzročilo drastične spremembe. Samo trije igralci so bili vrnjeni v drugo sezono, vključno s prvo igralko lige, Kim Se-Yeon, bolj znano kot Geguri. Prav tako so pobrali Noh "Gamsu" Young-jina v trgovini z bostonsko vstajo.

Priporočeni videoposnetki

Gamsu je bil tisti, ki je pognal Shanghai Dragons do njihove prve zmage v Overwatch ligi, in ironično je bilo to proti ekipi, ki ga je zamenjala.

Povezano

• Oglejte si SpaceX-ovo vesoljsko plovilo Dragon, ki leti po nebu, ko se vrača na Zemljo
  • Kako hitro najti spletno tekmo v Dragon Ball FighterZ
  • Overwatch umikajo mape, ki združujejo tekmovalno igro in junake lige Overwatch

Shanghai Dragons prevladoval prvi zemljevid, Ilios, s prepričljivo zmago z 2:0. Bostonska vstaja je zgodaj povedla z 1-0 na drugem zemljevidu, King's Row, a izgubila s 3-4. Tretja karta, Lunar Horizon, je vzela dva podaljška, toda Shanghai Dragons so obdržali 5-4 in dosegli prvo zmago na tekmi.

TO SE JE ZGODILO!!! #OWL2019

— Overwatch League (@overwatchleague) 23. februar 2019

Tekma se je uradno končala s 3-1, kot Shanghai Dragons zlomil najdaljši niz porazov v zgodovini profesionalnega športa. Izid je obnorel občinstvo in tekle so solze.

Gremo zmaji???#Prebojpic.twitter.com/jmkEv164UD

— Shanghai Dragons (@ShanghaiDragons) 23. februar 2019

Rekord Shanghai Dragons v zgodnji fazi druge sezone lige Overwatch je zdaj 1-2, še vedno v spodnji polovici lestvice v 1. fazi. Videti je treba, ali bo ekipa obdržala zagon na naslednji tekmi, ki bo 9. marca proti New York Excelsiorju.

V Liga Overwatch, ekipe predstavljajo določene regije, kar daje navijačem možnost, da podpirajo svojo ekipo tako kot v tradicionalnih športnih ligah. Hitro je zbral ogromno privržencev in sčasoma vstopil v mainstream v dogovoru z Disneyjem in ESPN.

Za svojo drugo sezono, osem ekip so bile dodane v Overwatch League, s čimer se je skupno število sodelujočih ekip povečalo na 20. Ena od novih ekip je Atlanta Reign, ki je trenutno na drugem mestu z izidom 2-1. Nekateri drugi novi dodatki vključujejo Vancouver Titans, Paris Eternal in Hangzhou Spark.

Shanghai Dragons imajo veliko dela, če se želijo povzpeti na lestvici Overwatch League. Končna prekinitev njihovega niza porazov pa je odličen prvi korak.