Vikingi vs. Prenos Eagles v živo: Glejte četrtkov nočni nogomet brezplačno

click fraud protection

Drugi teden sezone lige NFL se začenja z Četrtkov večerni nogomet (TNF) ko Minnesota Vikings (0-1) potujejo v Pensilvanijo, da bi se pomerili z branilcem naslova NFC Philadelphia Eagles (1-0). Tekma bo odigrana na Lincoln Financial Fieldu v Philadelphiji. FanDuel ima Eagles kot Favoriti s 6,5 točkami.

Vsebina

• Oglejte si tekmo Minnesota Vikings vs. Prenos Philadelphia Eagles v živo na Prime Video in Twitch
  • Oglejte si tekmo Minnesota Vikings vs. Prenos Philadelphia Eagles v živo na NFL+

Minnesota se je spotaknila iz vrat proti Tampa Bay Buccaneers. Kicker Chase McLaughlin je s petimi minutami pred koncem četrte četrtine dosegel vodstvo s 57 jardov in Bucse povedlo z 20-17. Napad Vikingov ni uspel doseči prvega padca do konca tekme, saj je Tampa zadržala zmago. V Foxboroju v Massachusettsu je ofenziva Eaglesov eksplodirala s 16 neodgovorjenimi točkami v prvi četrtini, nato pa se je preostali del polčasa ohladila. Trije meti iz igre Jakea Elliota v drugem polčasu so na koncu pomenili razliko, saj so Eagles obdržali zmago s 25-20.

Priporočeni videoposnetki

Kirk Cousins ​​in Jalen Hurts na naslovnici Thursday Night Football na Prime.
Amazon

Nogometni navdušenci lahko spremljajo Vikinge in Eaglese v oddaji Thursday Night FootballPrime Video. Igra se prične ob 20:15 ET 14. septembra. Napovedovalec igranja za igro Al Michaels in analitik Kirk Herbstreit bosta v kabini, Kaylee Hartung pa bo poročala ob strani. Pokrivanje se začne ob 19. uri. ET s četrtkovo oddajo nogometa pred igro.

Če želite gledati TNF, odprite Amazonov glavni video aplikacijo na povezanih televizorjih, pretočnih predstavnostnih predvajalnikih, televizijskih sprejemnikih ali mobilnih napravah. Ko se prijavite s svojim članstvom Prime, poiščite Thursday Night Football na domači strani ali v iskalni vrstici. Informacije o oddaji bi morale biti na voljo v »Live & Upcoming« vrtiljak. Dotaknite se igre in pritisnite predvajanje.

Amazon Prime stane 15 USD/mesec ali 139 USD/leto. Študenti lahko kupijo članstvo s popustom za 7,49 $/mesec. Poleg tega lahko tiste stranke, ki izpolnjujejo pogoje za vladno pomoč, prejmejo glavno članstvo za 7 USD/mesec. Te cene začnejo veljati šele po prvem mesecu, odkar Amazon ponuja a brezplačno 30-dnevno preizkusno obdobje novim strankam, ki jih lahko kadar koli prekličete.

Dodatne možnosti oddajanja vključujejo prenos v živo Amazon.com oz Trzanje, oddaja v španskem jeziku na Prime Video in televizijskih postajah v Minnesoti in Philadelphii.

Jalen Hurts iz skupine Eagles teče in strmi.
Joe Glorioso / All-Pro Reels

Do tekme 2. tedna med Vikingi in Eagles lahko dostopate z naročnino NFL+. Storitev pretakanja lige NFL omogoča strankam, da na svojem telefonu ali tabličnem računalniku gledajo v živo lokalne in redne tekme ter tekme po koncu sezone. NFL+ vključuje tudi Mreža NFL in več vsebin NFL na zahtevo. Naročnina stane 7 $/mesec ali 50 $/leto. Za omejen čas letna naročnina stane le 40 $/leto.

Obstaja druga stopnja NFL+, znana kot NFL+ Premium. Vključuje vse od NFL+, z dodatkom NFL RedZone in vseh 22 ponovitev. NFL+ Premium stane 15 USD/mesec ali 100 USD/leto. Tako kot NFL+ obstaja časovno omejen popust pri letnem nakupu na Premium v ​​višini 80 $/leto. Ponudba NFL+ in NFL+ Premium brezplačne sedemdnevne preizkuse.