'Madden 25' Playoff 20. týždňa NFL: Predpovede konferenčných majstrovstiev

madden 25 nfl týždeň 20 konferenčných majstrovstiev kempingov

A potom boli štyria. Minulý týždeň si Madden nesprávne vybral iba dve hry! Samozrejme, to bolo zo štyroch, ale nenechajme sa utopiť sémantikou. Tento týždeň sa konajú majstrovstvá konferencie a v pondelok budeme vedieť, ktoré dva tímy hrajú v Super Bowl XLVIII. Podarí sa Broncos získať výhodu domáceho poľa do Big Game nad Patriots? Predstavia sa 49ers druhýkrát za sebou? Madden má o tom nejaké myšlienky.

Rovnako ako pri minulotýždňových divíznych zápasoch sme každý zápas simulovali podľa našich najlepších schopností. Ubezpečili sme sa, že zoznam je čo najaktuálnejší, počasie sme nastavili na základe aktuálnych predpovedí a počas simulácií sme sledovali reklamy s veľkým rozpočtom, aby to vyzeralo legitímnejšie.

Odporúčané videá

Nakoniec Madden predpovedal jeden veľmi tesný zápas, ktorý – ak by bol presný – by sa po dlhej dobe prepadol ako jeden z najlepších zápasov play-off a jeden výpadok. Už túto nedeľu sa dozvieme, či má Madden budúcnosť v celej tejto rakete „predpovedania hier“ alebo nie.

Súvisiace

• Madden 23 Face of the Franchise: Tipy, triky a najlepšie pozície
  • Najlepšie tímy v Madden 23
  • Ako si predobjednať Madden NFL 23: predajcovia, edície a bonusy

New England Patriots @ Denver Broncos

V prvom zápase dňa sa opäť proti sebe postavia Tom Brady a Peyton Manning. Ak sledujete šport, pravdepodobne ste už počuli, že niekto hovorí o tom, že Brady a Manning hrali počas svojej kariéry 14-krát a Brady a Patriots vyhrali 10 z nich. Má to však hviezdičku. Brady vyhral prvých šesť zápasov, od roku 2001 do roku 2004, počas úseku, v ktorom Patriots vyhrali dva Super Bowly. Odvtedy si títo dvaja rozdelili zvyšných osem zápasov štyri ku štyrom. Samozrejme, posledné stretnutie medzi nimi bolo 24. novembra a Patriots tento zápas vyhrali 34:31. Tentoraz však tímy hrajú v Denveri.

Madden predpovedá, že táto hra bude prestrelka a príde až na poslednú chvíľu. Madden simuloval Broncos s väčším počtom útokov, 368 ku 307, ale prihrávky boli bližšie. Manning vyhodil Bradyho s 311 yardmi a 3 TD; Brady skončil s 270 yardmi a 3 TD. Manning však tiež hodil 2 zásahy do Bradyho singlu INT. Obaja quarterbacki efektívne pohybovali loptou, pričom každý tím zakončil s tromi prijímačmi, ktorí zaznamenali viac ako 70 yardov.

Na rozdiel od toho, čo sme videli od skutočných Patov počas niekoľkých posledných hier, v Maddenovej verzii bol dôraz kladený na prihrávku. Proti Colts bežala LeGarrette Blount z Patriots na 166 yardov a 4 TD, ale podľa Maddena si Blunt pripíše skromných 56 yardov a 1 TD. Nakoniec to však bude 82-yardová cesta s menej ako 2 minútami do cieľa, končiac Bradym Spojením s Julianom Edelmanom zostávalo 39 sekúnd, čím sa Patriots dostali na šiesty Super Bowl od r. 2004

Skóre: Patriots 31, Broncos 30

San Francisco 49ers @ Seattle Seahawks

Zatiaľ čo prvý zápas dňa prišiel do poslednej minúty hry, Madden predpovedá, že neskorší zápas v Seattli bude niečo ako porážka. Divízni rivali NFC West sa v tejto sezóne stretnú už tretíkrát, pričom každý tím si doma pripíše výhru proti druhému. Naposledy sa títo dvaja stretli pred viac ako mesiacom 8. decembra v San Franciscu, kde 49ers vyhrali 19-17. V predchádzajúcom stretnutí 15. septembra v Seattli však Seahawks rozbili 49ers 29-3. Samozrejme, toto je konferenčný šampionát. Čokoľvek sa môže stať.

V súboji medzi dvoma veľmi medializovanými rozohrávačmi druhého ročníka hodil 49ers QB Colin Kaepernick za 261 yardov a 2 TD s 18 rushing yardmi v porovnaní so 177 yardmi a 1 Seahawks QB Russella Wilsona TD. Kaepernick tiež zahodil nákladný zákrok typu pick-six do tretice a vzdal sa aj fumble. Seahawks RB Marshawn Lynch mal opäť majstrovskú hru, rútil sa 74 yardov a 1 TD, zatiaľ čo 49ers RB Frank Gore dal 52 yardov a TD.

Podľa Maddena bude Seattle kontrolovať hru od samého začiatku, strelí 14 bodov bez odpovede a skončí prvú štvrtinu 14-3. Seahawks nezaostávali počas celej hry. 49ers to dokázali do polčasu priblížiť na štyri body, pričom tímy šli do šatne za stavu 14:10, ale tretia štvrtina bola celá zo Seattlu. Na začiatku štvrtého bolo skóre 31:10. 49ers zvládli dva touchdowny v 4. štvrťroku, ale výsledok nebol nikdy pochýb a Seahawks postúpili do svojho druhého Super Bowlu v histórii franšízy.

Skóre: Seahawks 31, 49ers 24