Milži vs. 49ers tiešraide: skatieties ceturtdienas vakara futbolu

2023. gada NFL sezonas 3. nedēļā atsāksies vēsturiska sāncensība, kad Ņujorkas "Giants" (1:1) dodas uz Bejas apgabalu, lai spēlētu ar Sanfrancisko 49ers (2:0). Ceturtdienas vakara futbols. Spēle tiks aizvadīta Levi’s stadionā Santaklārā, Kalifornijā. Kā šī ir pat sāncensība? "Giants" un "49ers" savā starpā spēlējušas 42 reizes, abām komandām izcīnot 21 uzvaru.

Saturs

• Skatieties Giants vs. 49ers tiešraide Prime Video un Twitch
  • Skatieties Giants vs. 49ers tiešraide kanālā NFL+

Pagājušajā nedēļā "Giants" puslaikā ar 20:0 zaudēja Arizonas Cardinals. Pateicoties ceturtdaļsarga Daniela Džounsa milzīgajam otrajam puslaikam, "Giants" pēdējās divās ceturtdaļās ar 31:8 pārspēja Cardinals, izglābjoties no Arizonas, izcīnot trīs punktu uzvaru. Tikmēr Sanfrancisko parūpējās par biznesu pret Losandželosas Rams, uzvarot ar 30:23.

Ieteiktie videoklipi

49ers ir milzīgs 10 punktu favorīts vietnē FanDuel. Kāpēc izplatība ir tik liela? "Giants" savainojuma dēļ pietrūks četru starta spēlētāju – saspēles vadītāja Sakona Bārklija, kreisās malas Endrjū Tomasa, kreisā aizsarga Bena Bredesons un saspēles vadītāja Azeesa Ojulari.

Skatieties Giants vs. 49ers tiešraide Prime Video un Twitch

Milzu spēle priekš Big Blue 🗽 #NYGiants

🏈: @Milži vs. @49ers | #TNFonPrime
📺: tikai ceturtdien, 19:00 ET @PrimeVideopic.twitter.com/jAB7neRncc

— NFL vietnē Prime Video (@NFLonPrime) 2023. gada 20. septembris

Ceturtdienas spēle starp Giants un 49ers tiks pārraidīta Galvenais video. Kickoff ir paredzēts 20:15 ET 21. septembrī. Als Maikls un Kērks Herbštreits sniegs komentārus stendā, savukārt Kaylee Hartung ziņos no malas. Ceturtdienas vakara futbola priekšspēles šovs sākas pulksten 19. ET.

Lai skatītos spēli, abonējiet Amazon Prime, kas maksā 15 USD mēnesī vai 139 USD gadā. Prime Video dalība ir pieejama par USD 9 mēnesī. Amazon Prime Student dalības cenas ir nedaudz mazākas par 7,50 USD mēnesī, un atbilstošās valsts palīdzības dalības maksa ir USD 7 mēnesī.

Atveriet Prime Video savā straumēšanas multivides atskaņotājā, pievienotajā televizorā, mobilajā ierīcē vai televizora pierīcē. Ceturtdienas nakts futbols spēles ievadā būs mājaslapā. Tas atradīsies arī "Tiešraide un gaidāms” karuselis. Atlasiet TNF lodziņu un izbaudiet spēli.

Iedzīvotāji mājas tirgos katrai komandai spēli var skatīties ētera televīzijas stacijās. Prime Video ir pieejama arī apraide spāņu valodā ar papildu tiešraides straumēm Amazon.com vai raustīties.

Skatieties Giants vs. 49ers tiešraide kanālā NFL+

Skats no gaisa uz Levi's stadionu Santaklārā.
Skats no mana sēdekļa / Wiki Commons

Bez Prime Video ceturtdienas nakts futbolu var straumēt tālruņos un planšetdatoros ar NFL+, kas aizstāj NFL Game Pass no gadiem iepriekš. Izmantojot NFL+, futbola fani var tālrunī un planšetdatorā skatīties vietējās un galvenā laika parastās un pēcsezonas spēles, kā arī NFL tīklu un NFL filmas.

Pirmajā NFL+ abonēšanas plānā ir iekļauts viss iepriekš minētais par USD 7 mēnesī vai USD 50 gadā. Fani, kas vēlas vairāk satura, var abonēt NFL+ Premium par USD 15 mēnesī vai USD 100 gadā. Premium ietver visas funkcijas no pirmā līmeņa, NFL RedZone un All-22 atkārtojumiem. Šobrīd jauni klienti var reģistrēties a bezmaksas septiņu dienu izmēģinājums.