Ghost Recon Breakpoint PvP ir augstas spriedzes Battle Royale Lite

ghost recon breakpoint pvp vairāku spēlētāju konkurētspējīgas spēles

Ne tikai ir Ghost Recon pārtraukuma punkts apgriežot stāstījumu uz galvas, liekot titulētajiem Ghosts stāties pretī vienam no savējiem, taču Ubisoft arī maina skriptu par konkurētspējīgas vairāku spēlētāju spēles izstrādi. In Ghost Recon Wildlands, izstrādātāji ieviesa PvP daudzus mēnešus pēc palaišanas un modificēja esošās spēles kartes daļas mazākām sadursmēm. Breakpoint piedāvā konkurētspējīgas telpas, kas paredzētas PvP, pirms tiek izmantotas Auroa — gaidāmās spēles iestatījums.

Saturs

• Gari klīst
  • Neaizsargātie spoki
  • Fantoma koncepcija
  • Pārtraukuma punkts

Parīzē, Francijā, mums tika dota iespēja spēlēt Ghost Recon pārtraukuma punkts PvP, ko sauc par Ghost War, pirmo reizi. Sešas četru spēlētāju komandas sacentās viena pret otru aptuveni divas stundas trīs kartēs, dodot mums laiku apgūt izkārtojumus un izmēģināt dažādas klases. Pabeidzot sesiju, es sāku vairāk satraukti par to, kā progress pārklājas ar kampaņu, salīdzinot ar paša Ghost War režīma ietekmi, taču tas ir uzlabojums salīdzinājumā ar Wildlands' PvP.

Ieteiktie videoklipi

Gari klīst

Ghost War pamats joprojām ir Elimination, kur četri spēlētāji tiek izlaisti kartē, lai noņemtu četrus citus spēlētājus, taču tas ir papildināts ar dažiem elementiem. Tāpat kā tajā Ghost Recon pārtraukuma punkts kampaņā, es varu gūt savainojumus un man ir jāpārsien brūces vai jācieš no pārvietošanās sodiem. Kad pārsiets, es varu izmantot citu priekšmetu, lai atgūtu veselību. Viss process var būt laikietilpīgs un rada jaunu spriedzes slāni. Varat arī paņemt savus komandas biedrus un pārvietot tos uz labāku segumu dziedināšanai, taču reti kad šķita, ka man bija laiks viņus pārvietot, ja man nebija laika viņus dziedināt tieši uz vietas.

Vēl viens spiediena elements rodas no jauna fokusa uz izpēti, kaut ko, kas ir arī tika dots stimuls viena spēlētāja spēlē. Tā vietā, lai sāktu ar pilnu arsenālu, spēlētājiem ir jāatrod droni un citi priekšmeti, meklējot karti. Tas ir neliels papildinājums uz papīra, taču PvP pieredzē, kurā jūs uzmanāt pat vismazāko ienaidnieku kustību, atvēlot laiku, lai meklētu vienumus, jūs kļūstat neaizsargāti.

Visā manā demonstrācijas laikā komandas mainījās pēc labākās no 3 cīņas, un mums izdevās izmēģināt vairākas dažādas stratēģijas. Es centos būt vientuļais vilks pārraugs, kas ir atbildīgs par augstākā punkta atrašanu un ienaidnieka pamanīšanu. Dažas reizes tas darbojās, bet nostādīja mani nedrošā situācijā, ja mani komandas biedri krita. Komandas biedru atdzīvināšana ir galvenā Spoku kara sastāvdaļa, tāpēc mūsu sniegums bija ideālāks, kad strādājām komandās pa diviem un atdzīvinājām viens otru, lai saglabātu labvēlīgu skaitu. Tā otrā puse ir tāda, ka mēs vēlējāmies uzraudzīt visus notriektos ienaidniekus. Bija mačs, kurā bijām iedzinējos ar 4:2, bet viņi atdzīvināja savus partnerus un uzvarēja. Tas padara Ghost War par nozīmīgu līdzsvarošanas pasākumu, kurā spēlētāji pastāvīgi sver savu nākamo soli.

Neaizsargātie spoki

Tāpat kā cilvēku ienaidnieki Ghost Recon pārtraukuma punktsKampaņas laikā tiešsaistes pretinieki veic tikai pāris metienus, lai nokristu. Tas mani pamudināja atsevišķos gadījumos izmest visus iespējamos šāvienus, cerot vai nu izvest ienaidnieku, vai piespiest viņu slēpties, kad tie atveseļosies. Tomēr, kad mani sitieni nebija padevīgi, tas atteica manu pozīciju, un Ghost War noteikti ir pozīciju spēle. Bieža saziņa ar komandas biedriem un šāvienu koordinēšana rada visideālākos rezultātus, kad mēs trāpām mērķos no vairākiem virzieniem.

Ghost Recon pārtraukuma punktsGhost War PvP režīms sniedz spēlētājiem iespēju būt tik lēniem, slēptiem un metodiskiem, cik vien iespējams kampaņā. Lai gan kampaņā ir dzīvotspējīga arī šaušana, spoku karā tas tā nebija. Tomēr ir jauns papildinājums, kas liks jums palielināt tempu, ja spēle turpināsies pārāk ilgi.

Pēc noteikta laika kartē parādās apļveida apgabals. Tas ir līdzīgi tam, ko jūs redzat battle royale spēlēs PlayerUnknown’s Battlegrounds un Fortnite, tuvinot spēlētājus pēc noteiktiem intervāliem un piespiežot tos tuvāk cīnīties. Parasti mūsu mači bija ātrāki konflikti, jo mums bija tikai tik daudz laika, lai spēlētu. Bija pāris gadījumi, kad mūsu ievērojami lēnākie rīcības plāni saskanēja ar vienādu mūsu pretinieku lēnā taktika, un uzvarētāju pasludināja spēlētāji, kuri tika piespiesti mazākā laukumā. Tas ir jauks pieskāriens, kas noteikti palīdzēs spēlētājiem biežāk piedalīties dažādās spēlēs.

Fantoma koncepcija

Ghost War galvenā uzmanība tiek pievērsta četru ienaidnieka spēlētāju izņemšanai, taču mačā ir viens mērķis, kas pievieno vēl vienu stratēģijas slāni. Katrā kartē ir satelīta saskarne, kurai var piekļūt, un tā pēc tam atdos visu ienaidnieku pozīcijas. Papildus priekšmetu vai rīku izpētei un ienaidnieka kustībai jums tas būs jādara vai nu izstrādājiet gudru veidu, kā piekļūt saskarnei, vai izveidojiet pozīciju, lai aizsargātu pret ienaidnieku piekļuvi. Ieslēgšanās prasa dažas sekundes, un spēlētājs to izmanto pilnībā atvērts, tāpēc tas ir milzīgs riska/atlīdzības elements.

Demonstrācijā mēs izmantojām trīs no četrām klasēm, kas būs pieejamas vietnē Ghost Recon pārtraukuma punkts palaišana: Assault, Sharpshooter un Panther. Medicīna bija ceturtā, nepieejama iespēja. Katrai klasei ir unikālas stiprās puses, kas izpaužas ar īpašām spējām, kas uzlādē, kad esat aktīvāks spoku kara spēlē. Viņi ir ieteikuši arī viņu stiprajām pusēm pielāgotus iekraušanas veidus, taču jūs varat tos modificēt un izmantot jebkurus ieročus, kādus vēlaties. Pastāv iespēja, ka tas varētu radīt līdzsvarotu murgu, taču mums nebija pietiekami daudz laika, lai to pārbaudītu.

Pasīvie spēlētāji var sevi nedaudz atklāt, taču viņiem būs jāgaida ilgs laiks, pirms varēs izmantot tādas lietas kā Panther spēja, kas padara tos neredzamus uz īsu laiku. Šīs prasmes ir pietiekami spēcīgas, lai sasvērtu svaru kausu ciešā cīņā, tāpēc tas ir vēl viens svarīgs elements, kas spēlētājiem būs jāpatur prātā.

Pārtraukuma punkts

Spoku karš, kāds tas bija Wildlands un, kā tas šķiet līdz šim, ir stabils, kas novērš uzmanību no galvenās kampaņas. Ubisoft lēmums apvienot abas pieredzes ar kombinētu progresu Ghost Recon pārtraukuma punkts padarīs to par vērtīgāku pieredzi, jo īpaši ar ieročiem un piederumiem, kas ir ekskluzīvi Ghost War un kurus varēs izmantot kampaņā.

Pievienojot spēles beigu saturu un kopīgu progresu, Ghost Recon pārtraukuma punkts flirtē ar to pašu saistīto šāvēja teritoriju, kurā dominē spēles, piemēram, 2. nodaļa, Liktenis 2, un Warframe. Ghost War PvP ir atsvaidzināta versija par to pašu Wildlands režīmu, taču mums būs jāgaida līdz 2019. gada 4. oktobra izlaišanas datumam, lai redzētu, vai spēlētāji patiešām sadala laiku starp šo režīmu un kampaņu. Būs arī interesanti redzēt, kā spēles beigu saturs ietekmēs arī abus.