Najbolji Fortnite igrači

click fraud protection

Dok većina ljudi voli igrati Fortnite ležerno, neki igrači to pretvaraju u karijeru kroz natjecateljsko igranje, ulazeći u svijet e-sportova. Igrači sudjeluju u velikim natjecanjima, od kojih neka nagrađuju najbolje igrače milijunima dolara. Mnogo se ovih natjecanja održava godišnje diljem svijeta, što znači da sudjeluje bezbroj profesionalnih igrača koji žele zauzeti prvo mjesto.

• Rocco "Saf" Morales

Ali koji su igrači najbolji? A što čini dobro Fortnite igrač? Na ovom ćemo popisu istaknuti najbolje Fortnite igrači iz cijelog svijeta — navodeći njihova najbolja postignuća od natjecanja Fortnite počeo. Vrijedno je spomenuti da će se ovaj popis usredotočiti samo na one koji igraju natjecateljski. Ocjenjivat ćemo dosljednost igrača i sposobnost dobre izvedbe u više načina igre, a pogledat ćemo i neke od onih koji najviše zarađuju.

Kyle

Što se tiče iznosa zarade, Kyle “Bugha” Giersdorf je na vrhu, zahvaljujući pobjedi na Fortnite World Cup Solo događaju 2019., gdje je zaradio 3 milijuna dolara. Ideja o osvajanju toliko novca od natjecateljskog igranja je nevjerojatna, a ne može se poreći naporan rad koji je uložio u to. Nakon ovog događaja, Bugha je osvojio treće mjesto na FNCS: Chapter 2 Season 2 Grand Finals, a nedavno je osvojio četvrto mjesto tijekom FNCS: Chapter 2 Season 3 Grand Finals. Njegov dosje možda nije tako dugačak kao neki drugi na ovom popisu, ali u smislu zarađenih dolara, on je bez premca.

Povezano

• Najbolje nadolazeće Nintendo Switch igre: 2023., 2024. i kasnije
  • Najbolje ponude za Alienware: jeftina računala za igranje, prijenosna računala za igranje i dodaci
  • Najbolja oprema za kupiti u Pikmin 4

Turner "Tfue" Tenney

Turner

Sljedeći je Turner "Tfue" Tenney, koji ima jednu od najsolidnijih evidencija svih konkurentskih igrača. Nakon što se pridružio FaZe Clanu 2018., Tfue se plasirao na sedmo mjesto u 4. tjednu solo događaja u sklopu Summer Skirmisha, i na drugo mjesto u 6. tjednu u duetu. Kasnije te godine, tijekom Fall Skirmisha, osvojio je solo događaje 2. i 4. tjedna, zajedno s 400.000 $ vrijednim Duo Twitch Con Lan događajem. U 2019. Tfueov uspjeh se nastavio, jer je osvojio treće mjesto u Secret Skirmish Duos. U više se navrata kvalificirao za Svjetsko prvenstvo u Fortniteu i čak je osvojio Duo Cash Cup 2020. Možda nije najkonzistentniji, ali njegova prošlost dokazuje da je nevjerojatan igrač.

Kyle “Mongraal” Jackson

Kyle

Kyle “Mongraal” Jackson jedan je od najmlađih igrača na ovoj listi i imao je samo 13 godina kada je počeo hvatati pare 2018. godine. Zapravo, nakon što se te godine kvalificirao za Winter Royale Semi Finals, Epic Games je zapravo promijenio dobnu granicu sa 16 na 13 kako bi mlađim igračima omogućio sudjelovanje u Fortnite natjecanja. Zauzeo je prvo mjesto u Epicovoj seriji Share the Love, a nakon partnerstva s Mitrom (o kojem ćemo govoriti malo niže), ovaj je dvojac pregazio natjecanje, osvojivši Luxe Cup 2019. Također se nekoliko puta kvalificirao za Fortnite Svjetsko prvenstvo, što ga je dovelo do šestog mjesta na Svjetskom prvenstvu 2019. Mongraal je poznat po svojoj nevjerojatnoj sposobnosti brze gradnje - što mu je bez sumnje pomoglo kući ponijeti tako visoku zaradu.

Shane “EpikWhale” pamuk

Shane

Shane “EpikWhale” Cotton postao je milijunaš i to tako što je kući odnio brojna prva mjesta na velikim Fortnite natjecanja. U 2019. EpikWhale je osvojio treće mjesto u Fortnite World Cup Finals Solo događaju, iza legendarnog Bugha. Ipak, nije tu stao, te je kasnije osvojio prvo mjesto na nekoliko FNCS događaja, uključujući događaje u 2. poglavlju sezone 1, 2. tjednu i 4. tjednu, te 2. poglavlju, 2. tjednu 2. tjedna i veliko finale događanja. Nedavno je EpikWhale osvojio NA West Bugha Throwback Cup i ukupno ima impresivan iznos zarade i ukupni broj pobjeda na natjecateljskoj sceni.

Benjy "Benjyfishy" riba

Benjy

Opet, Benjy "Benjyfishy" Fish još je jedan igrač s dugim stažom koji je doveo do pozamašne zarade. Benjyfishyjeva prva veća pobjeda došla je u utakmici Duo vs. Squad Tournament 2019., gdje su on i MrSavage zajedno osvojili 22.000 dolara za prvo mjesto. Nakon toga, zauzeo je 14. mjesto tijekom događaja Fortnite World Cup Finals Duos, gdje je zaradio 50.000 dolara, a zatim je zauzeo prvo mjesto u 2019. FNCS: Season X, tjedan 2 događaja u Europi. Iako mnoge od Benjyfishyjevih pobjeda dolaze iz duela, on također briljira u solo sviranju, kao što pokazuje njegove nedavne dobitke tijekom FNCS: Invitational događaja za 1. i 2. tjedan, gdje je prvi uhvatio mjesto.

Cody "Clix" Conrod

Cody

Mnogi su hvalili Codyja "Clixa" Conroda zbog njegovih sposobnosti brzog građenja, ali on je izvrstan i općenito. Slično mnogim igračima na ovom popisu, Clix ima impresivan broj natjecateljskih pobjeda, a nedavno je osvojio prvo mjesto tijekom NA East Bugha Throwback Cupa. Osim toga, osvojio je 18. mjesto tijekom solo događaja finala Svjetskog kupa Fortnite 2019., što možda ne zvuči mnogo, ali njegova pobjeda zaradila mu je 112.500 dolara. Zatim je osvojio 1. tjedan i 2. tjedan Wednesday Wagersa 2019., a kasnije te godine ugrabio je još jednu pobjedu tijekom događaja 1. tjedna FNCS: Sezona X. Nepotrebno je reći da je Clix dosljedan i zabavno ga je gledati.

Christian “Fray” Hennig

Christian

Jedan od manje poznatih igrača na ovoj listi je Christian “Fray” Hennig, koji je ludo vješt, unatoč tome što nema toliko pobjeda na velikim turnirima kao drugi. Ima jedinstven stil igre koji dokazuje da su njegove strategije promišljene, jer često nadmudri konkurenciju. Fray je bio finalist tijekom DreamHack Winter i DreamHack Anaheim 2019. i poznat je po streamanju svojih sesija tijekom natjecanja. To bi igrače inače činilo strahovito nervoznima, ali Fray kaže da mu to ne smeta. On je sigurno nadobudna osoba, ali čak i manje poznati igrači zaslužuju mjesto na ovom popisu.

David “Aqua” Wang

David

Trend istaknutih zarađivača nastavlja David “Aqua” Wang, koji je zaradio gotovo 2 milijuna dolara od Fortnite turniri. Njegovo najznačajnije postignuće je osvajanje prvog mjesta tijekom Fortnite Finale Svjetskog prvenstva u dvojcima 2019., gdje su on i njegov kolega iz momčadi skupili ukupno 3 milijuna dolara. Aqua blista kada igra kao tim, kao što pokazuje trijumf njegovih dvojaca tijekom FNCS: Chapter 2 Season 2 Europski tjedan četvrti događaj, njegova trio pobjeda u sezoni X tijekom natjecanja trećeg tjedna Europe i veliko finale istog događaja kao dio trija. Igranje kao dio tima zahtijeva drugačiji način razmišljanja od samostalnog nastupa. Iako njegov solo uspjeh nije tako plemenit kao drugi, on ostaje ključni igrač u natjecateljskoj egzibiciji, zahvaljujući pobjedama svoje ekipe.

Dmitri “Mitr0” Van de Vrie

Dmitrij

Nakon postignuća Dmitrija "Mitr0" Van de Vriea tijekom Summer Skirmisha 2018., gdje je ulovio mnoge osvajanjem prvih mjesta u duu, također je osigurao prvo mjesto u solo i duu jeseni iste godine Okršaj. Kasnije u 2019. osvojio je prvo mjesto u Luxe Cupu, a ukupno se tri puta kvalificirao za Fortnite World Cup, gdje je čak osvojio šesto mjesto u duetu s Mongraalom. Kada je riječ o dosljednosti, malo je igrača vještijih od Mitr0, što je dokazano njegovim brojnim podvizima. Mitr0 je zatim uništio protivnike u solo mečevima i čak srušio svjetski rekord ranije ove godine pobijedivši 33 igrača u Solo Cash Cupu.

Rocco "Saf" Morales

Rocco

Na kraju, Rocco “Saf” Morales izvanredan je igrač koji ima mnogo zapaženih pobjeda, što ga čini jednim od najstabilnijih igrača na ovom popisu. Nakon što je osvojio prvo mjesto tijekom FNCS: Chapter 2 Season 2 u regiji NA East, nastavio je trijumfirati u brojnim natjecanjima, poput Secret Skirmish u duovima 2019. i Fortnite Summer Skirmish Week 3 događaj u NA, a čak je zauzeo drugo mjesto u Solos Secret Skirmish. Zajedno, Saf je prikupio više od milijun dolara igrajući natjecateljski Fortnite, demonstrirajući da je neosporna zvijer od igrača, kako u solo izvedbi tako i kao član tima.