Viikingid vs. Eaglesi otseülekanne: vaadake neljapäevaõhtust jalgpalli tasuta

NFL-i hooaja 2. nädal algab Neljapäevaõhtune jalgpall (TNF) kui Minnesota Vikings (0-1) sõidab Pennsylvaniasse NFC tiitlikaitsjaga mängima Philadelphia Eagles (1-0). Mäng peetakse Philadelphias Lincoln Financial Fieldis. FanDuelil on Eagles nagu 6,5-punktilised lemmikud.

Sisu

• Vaadake Minnesota Vikings vs. Philadelphia Eaglesi otseülekanne teenuses Prime Video ja Twitch
  • Vaadake Minnesota Vikings vs. Philadelphia Eaglesi otseülekanne kanalis NFL+

Minnesota komistas väravast Tampa Bay Buccaneersi vastu. Kicker Chase McLaughlin lõi 57 jardi värava ette, viies Bucsi juhtima 20:17, kui neljanda veerandi lõpuni oli jäänud viis minutit. Vikingsi rünnak ei suutnud ülejäänud mängu jooksul esimest allajäämist saavutada, sest Tampa hoidis võitu. Massachusettsi osariigis Foxboros plahvatas Eaglesi rünnak esimesel veerandajal 16 vastuseta punktiga, enne kui ülejäänud poolaeg jäi jääkülma. Jake Ellioti kolm teisel poolajal tabanud väravat muutsid lõpuks vahe, kuna Eagles hoidis 25:20 võitu.

Soovitatavad videod

Kirk Cousins ​​ja Jalen Hurts Prime'i neljapäevaõhtuse jalgpalli esikaanel.
Amazon

Jalgpallifännid saavad neljapäevaõhtust jalgpalli vaadata Vikings and EaglesPeamine video. Mäng algab kell 20:15 ET 14. septembril. Boksis on lavastuse järel diktor Al Michaels ja analüütik Kirk Herbstreit ning kõrvalt jagab aruandeid Kaylee Hartung. Kajastus algab kell 19. ET neljapäevaõhtuse jalgpalli eelmängu saatega.

TNF-i vaatamiseks avage Amazoni peamise video rakendusega ühendatud telerites, voogesitusmeediumipleierites, digiboksides või mobiilseadmetes. Pärast Prime'i liikmesusega sisselogimist leidke kodulehelt või otsinguribalt Sunday Night Football. Saateteave peaks olema saadaval jaotises "Live & Tulevased” karussell. Puudutage mängu ja vajutage nuppu Esita.

Amazon Prime maksab 15 dollarit kuus või 139 dollarit aastas. Õpilased saavad osta soodushinnaga liikmemaksu 7,49 dollarit kuus. Lisaks saavad need kliendid, kes kvalifitseeruvad valitsuse abile, saada Prime'i liikmemaksu 7 dollarit kuus. Need hinnad jõustuvad alles pärast esimest kuud, mil Amazon pakub a tasuta 30-päevane prooviperiood uutele klientidele, mida saab igal ajal tühistada.

Täiendavad ülekandevõimalused hõlmavad otseülekannet Amazon.com või Tõmblused, hispaaniakeelne saade Prime Videos ning õhu kaudu levivad telejaamad Minnesota ja Philadelphia turgudel.

Vaadake Minnesota Vikings vs. Philadelphia Eaglesi otseülekanne kanalis NFL+

Jalen Hurts of the Eagles sörkib ja jõllitab.
Joe Glorioso / All-Pro rullid

Viikingite ja kotkaste vahelisele 2. nädala mängule pääseb juurde tellides NFL+. NFL-i voogedastusteenus võimaldab klientidel vaadata oma telefonis või tahvelarvutis otseülekannet kohalikke ja parimal ajal tavalisi ja hooajajärgseid mänge. NFL+ sisaldab ka NFL-i võrk ja rohkem NFL-i nõudmisel sisu. Tellimus maksab 7 dollarit kuus või 50 dollarit aastas. Piiratud aja jooksul maksab aastane tellimus ainult 40 dollarit aastas.

NFL+-l on teine ​​tase, mida nimetatakse NFL+ Premiumiks. See sisaldab kõike alates NFL+-st, millele on lisatud NFL RedZone ja kõik 22 kordust. NFL+ Premium maksab 15 dollarit kuus või 100 dollarit aastas. Sarnaselt NFL+-ga kehtib Premiumi iga-aastasele ostule piiratud ajaga allahindlus 80 dollarit aastas. Nii NFL+ kui ka NFL+ Premium pakuvad tasuta seitsmepäevased prooviversioonid.