Най-добрите играчи на Fortnite

Докато повечето хора обичат да играят Fortnite небрежно някои играчи го превръщат в кариера чрез състезателни игри, навлизайки в света на електронните спортове. Играчите участват в мащабни състезания, някои от които награждават най-добрите играчи с милиони долари. Има много от тези състезания, провеждани по целия свят всяка година, което означава, че безброй професионални играчи участват, търсейки да заемат първото място.

• Роко „Саф“ Моралес

Но кои играчи са най-добрите? И какво прави едно добро Fortnite играч? В този списък ще подчертаем най-добрите Fortnite играчи от цял ​​свят - позовавайки се на най-добрите им постижения след състезанието Fortnite започна. Струва си да се спомене, че този списък ще се фокусира само върху тези, които играят конкурентно. Ще оценяваме последователността на играчите и способността им да се представят добре в множество режими на игра и ще разгледаме някои от най-печелившите навсякъде.

Кайл

По отношение на сумата на печалбите, Kyle „Bugha“ Giersdorf е на върха, благодарение на спечелването на събитието Fortnite World Cup Solo през 2019 г., където той спечели $3 милиона. Идеята да спечели толкова много пари от състезателни игри е зашеметяваща и не може да се отрече упоритата работа, която той вложи в това. След това събитие, Bugha зае трето място на големите финали на FNCS: глава 2, сезон 2, и наскоро спечели четвърто място по време на големите финали на FNCS: глава 2, сезон 3. Неговият опит може да не е толкова дълъг, колкото някои от другите в този списък, но по отношение на спечелените долари, той е ненадминат.

Свързани

• Най-добрите предстоящи игри за Nintendo Switch: 2023, 2024 и след това
  • Най-добрите оферти на Alienware: Евтини компютри за игри, лаптопи за игри и аксесоари
  • Най-добрата екипировка за закупуване в Pikmin 4

Търнър „Тфуе“ Тени

Търнър

Следващият е Търнър „Tfue“ Тени, който има едно от най-солидните записи на конкурентен играч. След като се присъедини към FaZe Clan през 2018 г., Tfue се класира на седмо място в соло събитието седмица 4 като част от Summer Skirmish и на второ място в събитието дуо от седмица 6. По-късно същата година, по време на Fall Skirmish, той спечели соло събитията от седмица 2 и седмица 4, заедно със събитието Duo Twitch Con Lan за $400 000. През 2019 г. успехът на Tfue продължи, тъй като той зае трето място в Secret Skirmish Duos. Той се е класирал за Световната купа на Fortnite многократно и дори спечели Duo Cash Cup за 2020 г. Той може да не е най-постоянният, но неговият опит доказва, че е невероятен играч.

Кайл "Монграал" Джаксън

Кайл

Кайл „Mongraal“ Джаксън е един от най-младите играчи в този списък и беше само на 13, когато започна да набира скорост през 2018 г. Всъщност, след като той се класира за полуфиналите на Winter Royale същата година, Epic Games всъщност промени възрастовото ограничение от 16 на 13, за да позволи на по-младите играчи да участват в Fortnite състезания. Той зае първо място в серията Share the Love на Epic и след като си партнира с Mitr0 (когото ще разгледаме по-надолу), дуото се завъртя в надпреварата, спечелвайки Luxe Cup през 2019 г. Той също така се е класирал за Световното първенство по Fortnite няколко пъти, което го доведе до заемането на шесто място по време на Световното първенство през 2019 г. Монграал е известен със своята необичайна способност да строи бързо – което без съмнение му е помогнало да си прибере толкова високи печалби.

Шейн „EpikWhale“ Памук

Шейн

Шейн „EpikWhale“ Котън стана милионер и го направи, като спечели многобройни първи места в големи Fortnite състезания. През 2019 г. EpikWhale спечели трето място в събитието Fortnite World Cup Finals Solo, зад легендарния Bugha. Той обаче не спря дотук и впоследствие зае първо място в няколко събития на FNCS, включително събития от седмица 2 и седмица 4 от глава 2, сезон 1 и седмица 2 от глава 2, сезон 2 и големи финали събития. Съвсем наскоро EpikWhale спечели NA West Bugha Throwback Cup и като цяло има впечатляващо количество печалби и общ брой победи в състезателната сцена.

Риба Benjy "Benjyfishy".

Риба Benjy

И отново, Benjy „Benjyfishy“ Fish е друг играч с дълъг опит, който е довел до сериозен размер на печалбите. Първата голяма победа на Benjyfishy дойде в Duo vs. Squad Tournament през 2019 г., където той и MrSavage спечелиха общо $22 000 за първото място. След това той зае 14-то място по време на събитието Fortnite World Cup Finals Duos, където спечели $50 000 и след това зае първо място в събитието FNCS: Сезон X седмица 2 през 2019 г. в Европа. Въпреки че много от победите на Benjyfishy идват от дуо събития, той също превъзхожда в свиренето соло, както е показано от неговите скорошни печалби по време на събитията FNCS: Invitational за седмици 1 и 2, където той грабна първи място.

Коди "Кликс" Конрод

Коди

Мнозина похвалиха Коуди „Кликс“ Конрод за неговите бързи способности за изграждане, но той се отличава и като цяло. Подобно на много играчи в този списък, Clix има впечатляващ брой конкурентни победи, като последно зае първо място по време на NA East Bugha Throwback Cup. Освен това, той зае 18-то място по време на соло събитието Fortnite World Cup Finals 2019, което може да не звучи много, но победата му му донесе $112 500. След това той спечели Wednesday Wagers седмица 1 и седмица 2 през 2019 г. и по-късно същата година грабна още една победа по време на събитието FNCS: Сезон X седмица 1. Излишно е да казвам, че Clix е последователен и е много забавно за гледане.

Кристиан „Фрей“ Хениг

Кристиан

Един от по-малко известните играчи в този списък е Christian “Fray” Hennig, който е безумно опитен, въпреки че няма толкова победи по време на големи турнири, колкото другите. Той има уникален стил на игра, който доказва, че стратегиите му са преднамерени, тъй като той често надхитри конкуренцията. Fray беше финалист по време на DreamHack Winter и DreamHack Anaheim през 2019 г. и е известен със стрийминг на своите сесии по време на състезания. Това обикновено би изнервило играчите изключително много, но Фрей казва, че това не го притеснява. Той със сигурност е многообещаващ, но дори и по-малко известните играчи заслужават място в този списък.

Дейвид „Аква“ Уанг

Дейвид

Поддържа тенденцията на изтъкнати печеливши е Дейвид „Аква“ Уанг, който е натрупал почти 2 милиона долара от Fortnite турнири. Най-значимото му постижение е първото място по време на Fortnite Световно първенство по финалите на Duos събитие през 2019 г., където той и неговият съотборник събраха общо $3 милиона. Aqua блести, когато играе като отбор, както се вижда от триумфа на неговите дуета по време на FNCS: Chapter 2 Season 2 European week four event, неговата трио победа за Сезон X по време на събитието от трета седмица на Европа и Големите финали на същото събитие като част от трио. Играта като част от екип изисква различен начин на мислене, отколкото соло изпълнението. Въпреки че соловото му постижение не е толкова благородно като другите, той остава решаващ играч в състезателната изложба, благодарение на победите си в отбора.

Дмитрий „Mitr0“ Ван де Ври

Дмитрий

След постижението на Дмитрий „Mitr0“ Ван де Ври по време на Summer Skirmish през 2018 г., където той хвана много завоевания на първо място в дуета, той също си осигури първо място в соло и дуо през есента на същата година Схватка. По-късно през 2019 г. той спечели първо в Luxe Cup и се класира за Fortnite World Cup общо три пъти, където дори отбеляза шесто място в дуета с Mongraal. Що се отнася до последователността, малко играчи са по-квалифицирани от Mitr0, както се доказва от многото му подвизи. След това Mitr0 унищожи опозицията в соло мачове и дори разби световен рекорд по-рано тази година, като победи 33 играчи в Solo Cash Cup.

Роко „Саф“ Моралес

Роко

И накрая, Rocco “Saf” Morales е изключителен играч, който има много забележителни победи, което го прави един от най-стабилните играчи, включени в този списък. След като спечели първо място по време на FNCS: Chapter 2 Season 2 в района на NA East, той продължи да триумфира в множество състезания, като Secret Skirmish през 2019 г. в дуети и Fortnite Summer Skirmish Week 3 събитие в NA и той дори взе второ място в Solos Secret Skirmish. Като цяло Saf е натрупал повече от $1 милион от състезателна игра Fortnite, демонстрирайки, че той е безспорен звяр от играч, както в солата, така и като допринасящ член на отбора.